KWC Swiss Water Experience

História a stálosť značky KWC sú v dnešnej meniacej sa dobe veľmi dôležité. Od roku 1874 je spoločnosť prémiovým výrobcom kuchynského a kúpeľňového vybavenia, ktorý predstavuje vynaliezavosť, dizajn a švajčiarske remeslo. Už v roku 1911 spoločnosť K+W, ako sa vtedy nazývala, dodávala vodovodné batérie pre slávny luxusný hotel Negresco v Nice. Nasledoval Grand Hotel Ritz v Paríži.

Ako dodávateľ sanitárnych systémov, batérií a systémov vodného hospodárstva plní spoločnosť KWC želania svojich zákazníkov. Navrhuje estetické výrobky z vysokokvalitných materiálov, ako je 100 % recyklovateľná nehrdzavejúca oceľ alebo minerálna žula (MIRANIT). Elektronické komponenty zabezpečujú bezkontaktnú bezpečnosť, hygienu a energetickú účinnosť.

Spoločnosť KWC je kľúčovým hráčom nielen v súkromnom a profesionálnom sektore, ale aj v oblasti zdravotníctva. Skúsenosti a odborné znalosti v oblasti profesionálnych systémových riešení pre poloverejné a komerčné sanitárne zariadenia rozširujú odborné znalosti spoločnosti v oblasti batérií pre kúpeľne, kuchyne a stravovacie zariadenia.

Spoločnosť KWC má viac ako 1 000 zamestnancov po celom svete. Sme na čele inovácií a pokroku na svetovom trhu, pričom sa zameriavame na dizajn, bezpečnosť, hygienu a udržateľnosť našich výrobkov.

KWC Kolekcie

Často kladené otázky

Van praktische oplossingen tot strak design. CitroenAir adviseert, inspirereert en ondersteunt klanten bij oplossingen in sanitair.

V rámci sanitácie je veľa možností

Novinky