Individualita ako charakteristika štýlu

PROOX sa neriadi myšlienkami iných. Stanovuje nové štandardy. Ak chcete hrať vedúcu úlohu v prémiovom segmente, musíte si stanoviť nekompromisné ciele. Společnosť húževnato presadzuje požiadavky na kultivovanú sanitárnu kultúru.

PROOX je rakúska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu vysokokvalitných sanitárnych doplnkov z nehrdzavejúcej ocele s krásnou povrchovou úpravou. Bola založená v roku 2001 a sídli v rakúskom Fussachu. Spoločnosť kladie veľký dôraz na inovácie a dizajn a snaží sa vytvárať výrobky, ktoré sú nielen funkčné a hygienické, ale aj estetické.

Zakladateľom spoločnosti je Armin Degasperi, ktorý pôsobí ako jej generálny riaditeľ. Má viac ako 25 rokov skúseností v oblasti sanitárnych výrobkov a pod jeho vedením sa PROOX vypracoval na dodávateľa známeho vysokou kvalitou sanitárnych doplnkov v Európe i mimo nej. Spoločnosť pôsobí vo viac ako 70 krajinách.

PROOX Kolekcie

Často kladené otázky

Van praktische oplossingen tot strak design. CitroenAir adviseert, inspirereert en ondersteunt klanten bij oplossingen in sanitair.

V rámci sanitácie je veľa možností

Novinky

News 27 April 2023

PROOX – ked´chcete skutočnú kvalitu