Bobrick Automatický dávkovací systém

News 10 January 2023 CitroenAir CZ

Automatický dávkovací systém Bobrick B-820

Automatický dávkovací systém mydla je určený pre zariadenia s vysokou návštevnosťou a môže vydávať mydlo až do šiestich automatických dávkovačov peny alebo tekutého mydla. Vysokokapacitný dávkovač mydla s horným plnením má 6-litrovú nádrž, ktorá sa dopĺňa z veľkokapacitných nádob na mydlo, čím sa eliminuje časté dopĺňanie jednotlivých dávkovačov, znižujú sa náklady na čas a údržbu a dosahuje sa výrazná úspora nákladov vo výške 80 % alebo viac v porovnaní s používaním značkových náplní; a uľahčuje údržbu vďaka LED indikátorom na plniacom otvore, ktoré informujú údržbu o potrebe servisu.

Bezdotykový senzor automatického dávkovača mydla znižuje riziko krížovej kontaminácie. K dispozícii je dávkovač tekutého alebo penového mydla. Viditeľná časť dávkovača je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokým leskom.

Systém pozostáva z:

  • B-820 viacúčelový zásobník na mydlo +
  • B-820-248 dávkovač penového mydla alebo
  • B-820-258 dávkovač tekutého mydla

Systém je napájaný 6V sieťovým adaptérom, ktorý je súčasťou každého dávkovača mydla B-820 a dávkovača mydla. Ak si želáte napájanie z batérie, môžete si objednať zásobník na batérie, diel č. 824-241. Na použitie mimo USA je potrebné zakúpiť adaptér na použitie v európskych a britských zásuvkách diel č. 3974-58.

Poznámka:

Zásobník na mydlo (6 l nádrž B-820) a dávkovače mydla (B-248 alebo B-258) sa objednávajú samostatne.

Systém je určený na inštaláciu do pultov s maximálnou hrúbkou 38,1 mm.

Pre dávkovač mydla je potrebný otvor s priemerom ⌀ 25 mm.

Pre nádržku na mydlo je potrebný otvor s priemerom ⌀ 60,3 mm.

Brožúra a technický list

– Podrobnejšie informácie nájdete v brožúre a technickom liste

Brochure

Automatický dávkovací systém Bobrick B-820

Brochure

Bobrick B-820, B-248, B-258 technický list

Viac informácií

O Bobrick

Bobrick ponúka kompletný sortiment výrobkov od dávkovačov a zásobníkov až po držadlá a odpadkové koše. Pozornosť venovaná estetickým detailom v... Meer lezen »