Značkyd line

Špecifická výroba d line

Špecifická výroba d line

Hoci mnohé výrobky d line možno označiť za priemyselné, čo sa týka dizajnu a vzhľadu, žiadny z nich sa nevyrába priemyselne. Výrobky d line sú vyrábané ručne špecializovanými výrobcami priamo v továrni d line.

Rezanie rúr, zváranie, ohýbanie, brúsenie, leštenie, montáž a balenie – všetky tieto fázy výroby vykonávajú ľudia pomocou špecializovaných strojov, pričom každú z nich vykonáva jeden človek a až potom ju odovzdá ďalšiemu.

Tieto úlohy sú skutočne špecializované. Napríklad na realizáciu každého malého detailu výrobku d line boli vyvinuté špeciálne lisovacie a rezacie nástroje na vytvorenie tohto jednotlivého prvku. V procese brúsenia a leštenia, ktorého výsledkom je charakteristický saténový povrch d line, sa výrobok jemne pridržiava rukou na rotujúcom kotúči pod špecifickými uhlami a s rovnakým tlakom na každý milimeter. Tento postup sa vykonáva v štyroch rôznych krokoch pred tým, ako sa výrobok zabalí na presun do ďalšej stanice. Takéto náročné procesy sú kľúčom k dosiahnutiu presnosti a dokonalosti. Výsledné výrobky sú skutočne trvanlivé.

Brochures bij deze video

Brochure

dline Qtoo Catalogue 2022

Viac informácií

O d line

d line je popredná dánska dizajnová značka, ktorá navrhuje a ručne vyrába odolné architektonické kovania a sanitárne doplnky. Výrobky d... Meer lezen »

Collecties bij deze video